fbpx

Jak se připravit na léto a proč si pořídit klimatizaci?

Horké léto a parné dny se neúprosně blíží, příjemné místo k ochlazení bude v hledáčku většiny z nás a tak nastává otázka, jestli už je ten správný čas najít nelepší řešení pro instalaci vlastní domácí klimatizace. Před léty se tyto systémy pořizovaly za velké peníze, avšak v dnešní době si může každý vybrat i cenově dostupné zařízení, které uspokojí i neméně náročného zákazníka a pomůže při tropických dnech.

Většina lidí má klimatizaci za zdroj problémů se zdravím, ale když se jí člověk naučí správně používat, dojde k názoru, že je klimatizace efektním pomocníkem jak v domácnosti, tak v kanceláři nebo při jízdě autem.

Přemýšlíte nad klimatizací a její instalací do Vašich objektů?

  • nechte si zpracovat nezávaznou nabídku naší autorizovanou firmou, která po osobní prohlídce pro Vás navrhne nejlepší řešení v poměru cena/výkon.
  • pokud jste již s výběrem svého favorita rozhodnuti, stačí jen spočítat výkon daného prostoru a najít optimální řešení umístění venkovní i vnitřní jednotky, spojovacího vedení, odvodu kondenzátu a možnosti napájení klimatizace.

Bojíte se o své zdraví?

Dnešní klimatizace využívají stále častěji filtry, které dokážou pochytat nejen částečky prachu, ale také nebezpečné alergeny a viry.

Díky moderním technologiím jde o praktickou filtraci a čištění vzduchu. Některé klimatizační jednotky již dnes slouží jako plnohodnotné čističky vzduchu.

Klimatizace po celý rok?

Standardem dnešních klimatizací je i ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu odkudkoliv s přístupem k internetu. Většina výrobců má své jednotky konstrukčně přizpůsobené k celoročnímu provozu, a tak není divu, že si zákazník pořizuje klimatizaci i jako primární zdroj tepla. Díky novým ekologickým chladivům, technologiím výroby kompresorů a stejnosměrným motorům ventilátorů se účinnost moderních klimatizací rok od roku zvyšuje, takže energie na jejich provoz je čím dál nižší.

Nemáte ponětí, co taková klimatizace a její údržba obnáší? Obraťte se na profesionální firmu, která se touto problematikou zabývá.

Se všemi otázkami Vám ochotně poradí náš profesionální tým odborníků.

Naše další realizace

2020-04-24T12:47:07+02:00
Přejít nahoru