Vyberte si značku a přečtěte si víc

Vyberte si značku a přečtěte si víc

Proč:

  • Wifi ovládání týdenní časovač: vypnutí nebo zapnutí odkudkoli ze světa nebo například podpora cloudu
  • Eco-pilot senzory: snižují plýtvání energie na základě detekce osob a slunečního svitu, na základě čehož reguluje proudění vzduchu
  • Inteligentní frekvenční měnič: zajišťuje opravdu extrémní úsporu energie
  • Super tichý provoz: Nebuďte rušeni a užijte si ticho [15dB(A)] díky optimalizovanému systému proudění vzduchu.
  • Nano-aqua ionizátor: Nano Aqua generátor ionizuje molekuly vody na H+ a O2-, které nevysušují pokožku a sliznice a zajišťují chemické čištění vzduchu
  • Snadná instalace: Pro maximální komfort instalační firmy – ušetříte tak i vy!

O značce:

Podle údajů publikovaných společností Euromonitor, v roce 2018 měla značka Haier největší světový podíl na trhu s bílým zbožím, tedy 10,5%. Toto vedoucí postavení v segmentu velké bílé techniky si Haier drží již 10. rok po sobě jdoucí. Tento podíl na trhu ještě žádná jiná značka na světě nedosáhla a Haier Group jako první a poslední docílila světového obchodního podílu vyššího než 9,99 %.

Haier je číslo 1 na světe mezi připojitelnými klimatizacemi (včetně chytrých klimatizací), s podílem na trhu v roce 2017 – 30.5%. První místo v této kategorii Haier obdržel již druhým rokem v roce nadcházejícím 2018.Počátky sahají až do roku 1920, kdy ve městě Qingdao byla uvedena do provozu továrna na chladničky. V roce 1949 došlo ke znárodnění a v roce 1984 byla založena společnost Qingdao Refrigerator Co. Po otevření čínského trhu vznikl prostor pro kooperaci se zahraničními společnostmi. Byl uzavřen kontrakt s německou společností Liebherr. Instalace výrobních linek a technologií společnosti Liebherr přinesla do výroby nové procesy řízení kvality.

Poslat katalog na E-Mail
Poslat katalog na Facebook

Nejprodávanější řady:

Flexis

Nástěnné jednotky Flexis jsou modelem zaměřeným pro náročné klienty s maximální účinností, nízkou hlučností a širokou nadstandardní výbavou. Jednotky využívají chladivo R32 splňující přísné evropské kvóty z hlediska regulace F-plynů. Jsou navrženy ve velmi čistém elegantním designu z luxusního opláštění v matné barvě, které vytváří pocit dokonalého interiérového prvku. Jsou univerzální i pro systémy multisplit 1+5.Hlučnost vnitřních jednotek je od 16 dB(A) a jsou tedy vhodné i do ložnic a klidových místností. Samozřejmostí je možnost ovládání jednotky pomocí aplikace v chytrém telefonu iOS/ANdroid (standard) a beznapěťový On/Off kontakt. Konstrukce jednotka je navržena pro snadnou a rychlou instalaci. Jednotky jsou vybaveny chytrým instalačním plechem a odnímatelným spodním krytem pro rychlý přístup k elektronice a připojení Cu potrubí.

Tundra

Jednotky Tundra jsou zaměřeny na snížení investičních nákladů do systémů klimatizace a vytápění při zachování maximálního komfortu vnitřního prostředí a uživatelské přívětivosti. Vnitřní jednotky jsou dodávány vždy s určitým typem venkovní jednotky a tvoří jednu sestavu. Pro zachování co nejnižších provozních nákladů jsou venkovní jednotky standardně vybaveny plynulou regulací výkonu pomocí digitálního frekvenčního měniče otáček kompresoru. Jednotky Tundra Green pracují s chladivem R32. Mezi funkcemi naleznete mimo jiné: 24 h časovač, tichý provoz, prachový filtr, automatický mód, funkci sleep, wifi (volitelně) apod. Jednotky jsou navrženy pro provoz vytápění do -15 °C teploty venkovního vzduchu a chlazení do -10 °C.