Vyberte si značku a přečtěte si víc

Vyberte si značku a přečtěte si víc

Proč:

  • Díky PLASMA TECHNOLOGIE je ovzduší znatelně čistší a svěžejší, sterilizované, bez částeček a pachů
  • Volitelné zdravotní filtry mechanický, aktivní uhlíkový, ale i další, pokročilejší technologie na čištění vzduchu
  • „I FEEL“ FUNKCE Miniaturní čidlo uvnitř dálkového ovladače zachytí teplotu a pošle informaci zpět jednotce. Jednotka pak přizpůsobí teplotu a rychlost ventilátoru tak, aby současně byly splněny podmínky pro Vaše pohodlí a úsporu energie.
  • PREVENCE CHLADNÉHO VZDUCHU Měděné potrubí výparníku je předem předehřáté tak, aby vzduch vyfukovaný z jednotky dosáhl nastavené teploty
  • KVALITNÍ MOTOR VENTILÁTORU Jednotky jsou vybaveny vysoce kvalitním motorem s vysokou odolností vůči rzi a s nízkým provozním hlukem. Životnost motoru je mnohem vyšší než u běžných motorů
  • FUNKCE SUŠENÍ Odvlhčovač napomáhá vysoušení prádla a může zabránit navlhnutí a plesnivění prádla a nábytku během deštivého období
  • TICHÝ PROVOZ Při provozu v tichém módu je úroveň hluku velmi nízká a nenarušuje ticho v místnosti
  • ÚSPORA ENERGIE Zařízení má nízkou spotřebu energie

O značce:

SINCLAIR CORPORATION LTD. se soustřeďuje na produktovou oblast klimatizační techniky, tepelných čerpadel a LED osvětlení. Hlavním cílem značky SINCLAIR je přinést pohodlí do života lidí naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování výrobků dosáhly výrobky SINCLAIR vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Prodejní a poprodejní podpora je další naší prioritou. V současné době značku SINCLAIR reprezentují tři produktové skupiny: od roku 2004 klimatizační systémy a od roku 2011 tepelná čerpadla vzduch-voda a LED osvětlení.

Poslat katalog na E-Mail
Poslat katalog na Facebook

Nejprodávanější řady:

Vision

Série VISION je základní sérií, která nabízí cenově dostupné řešení pro Váš domov. Pohodlná regulace teploty je zajištěna funkcí „I FEEL“ a také WiFi modulem, díky kterému je možné ovládat klimatizaci pomocí Vašeho chytrého telefonu. Zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí.

Spectrum

Série SPECTRUM zaujme svým jedinečným designem. Tichý provoz a WiFi modul ve standardní výbavě je samozřejmostí. Zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí a díky funkci Soft start nezatěžuje elektrickou síť při zapnutí. Jednotky SPECTRUM dodáváme ve dvou barevných variantách – v černé a bílé, díky čemuž si snadno vyberete vhodné designové řešení na míru Vašim potřebám.

Spectrum plus

Série SPECTRUM PLUS zaujme svým jedinečným designem. Tichý provoz a WiFi modul ve standardní výbavě je samozřejmostí. Jednotky z této série mimo jiné disponují 2-stupňovým kompresorem a možností topení do venkovní teploty až -30° C. Série zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí a díky funkci Soft start nezatěžuje elektrickou síť při zapnutí.