Vyberte si značku a přečtěte si víc

Vyberte si značku a přečtěte si víc

Proč:

  • Připojení čerstvého vzduchu Přes standardní napojení je možné přivést do prostoru čerstvý vzduch.
  • MELCloud Zařízení lze doplnit o WiFi adaptér a ovládat je na dálku pro- střednictvím řídicího softwaru MELCloud ze smartphonu, tab- letu nebo počítače.
  • Chytré denní a týdenní časovače Můžete předem nastavit, kdy se má klimatizace vypínat a zapínat
  • Výběr filtrů Můžete vybírat od regulace pachů až po růžné zdravotní filtry…
  • 3D isee-Sensor snímač rozpoznává polohu osob v místnosti a nasměrovává proud vzduchu tak, aby osoby v místnosti nebyly vystaveny proudícímu vzduchu.
  • Tichý mód pro obzvlášť nízký provozní hluk jednotek, např. v noci.
  • Wide & Long Jednotky disponují obzvlášť dlouhým dosahem proudu vzdu- chu a to až 12 m. Díky tomu můžete klimatizovat i rozlehlé míst- nosti. Vertikální výdech vzduchu se dá nastavit v sedmi různých směrech.

O značce:

Značka Mitsubishi Electric je již více než 90 let synonymem zkušenosti a inovace. Naše společnost vytváří stále nové standardy v oblasti klimatizační techniky a postupně se díky širokému výrobnímu sortimentu etablovala na pozici jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců. Stejně tak i naše technologie VRF R2 a Zubadan se staly značkou a pojmem, které v tomto odvětví platí za synonymum vysoce účinných technologií. Svým zákazníkům nabízíme specifické koncepce řešení a technologie pro náročné uživatele a kromě toho také prvotřídní a spolehlivé servisní služby.
Klimatizační systémy Mitsubishi Electric ochlazují, vytápějí a filtrují vzduch v milionech budov, ať už se jedná o obytné nebo komerčně využívané prostory. Nejvyšší možnou účinnost a optimální komfort prostředí zaručuje použití nejmodernějších invertorových technologií a nasazení ozónově neutrálního chladiva R410A. Díky velké flexibilitě systému, k níž přispívá například délka vedení chladiva vnitřní jednotky se snadnou montáží nebo inteligentní řídicí systémy, lze jednoduše vytvářet a instalovat řešení na míru jednotlivým zákazníkům.

Poslat katalog na E-Mail
Poslat katalog na Facebook

Nejprodávanější řady:

Diamond

Luxusní Multisplitové jednotky – nejmodernější technologie s nejvyšší energetickou účinností A+++

Tyto klimatizační jednotky jsou určeny pro energeticky náročné klimatizování rodinných domů nebo větších prostor s využitím Multisplitové řešení. Nové jednotky jsou vybaveny 3D i-see senzorem pro identifikaci osob v místnosti, otevírají novou dimenzi klimatizování. Nejvyšší komfort zaručuje dvoudílná výdechová žaluzie. Proudění vzduchu můžete nasměrovat různými směry a pohodlně tak chladit či ohřívat vzduch v místnosti.

Premium

Nové nástěnné jednotky Premium Design v  sobě kombinují nejvyšší estetické požadavky s  nejnovější inovativní klimatizační technologií. Dodává se v 6 verzích s různými hodnotami výkonu – s chladicím výkonem až 5,0 kW a topným výkonem až 5,8 kW, což umožňuje zvolit vhodnou kapacitu pro téměř každou místnost. Díky štíhlému designu a třem dostupným barevným provedením (lesklá bílá, lesklá černá a matná stříbrná) je lze harmonicky vizuálně začlenit do každého interiéru.