Vyberte si značku a přečtěte si víc

Vyberte si značku a přečtěte si víc

Proč:

  • Příjemný chlad, avšak nikdy příliš velký

Bezlamelová konstrukce, která jemně rozptyluje chladný vzduch, zajistí příjemný chlad, aniž byste pociťovali proudění vzduchu**. Díky vynechání lamel nic nebrání proudění vzduchu je také distribuováno o 25 % více vzduchu*, který se navíc šíří do větší vzdálenosti.

  • Distribuuje více vzduchu více směry

Inovovaný pomocný ventilátor distribuuje chladný vzduch pod mnohem menšími úhly. Chladný vzduch vytváří nízkotlaké pásmo kolem výstupu a je směrován rovnoběžně se stropem a rozptyluje se tak do větší vzdálenosti.

  • Kruhový design, který se hodí do každého prostoru

Jednotka 360 kruhová kazeta se dokonale hodí na jakékoli místo. Svým elegantním kruhovým tvarem podtrhne řadu stylů interiérového designu.

O značce:

Vize 2020 je jádrem našeho závazku vytvářet lepší svět plný bohatších digitálních zážitků prostřednictvím inovativních technologií a produktů. Cílem této vize je stát se oblíbenou značkou a inovativní a obdivovanou společností. Proto naše snahy zaměřujeme na kreativitu a inovace, které sdílíme s našimi partnery a výjimečnými lidmi. Díky naší vášni pro inovace a optimální provoz poskytujeme ty nejlepší produkty a služby na světě. Těšíme se na objevování nových obchodních oblastí, jako je zdravotní péče nebo automobilová elektronika, a pokračujeme na naší cestě historií inovací.Společnost Samsung Electronics s radostí uvítá nové výzvy a příležitosti.

Poslat katalog na E-Mail
Poslat katalog na Facebook

Nejprodávanější řady:

Wind-Free

Wind-free funguje tak, že chladný vzduch je rozptylován po místnosti skrze 21 000 mikro otvorů v předním panelu. Vytváří tak rozptýlený a jemný proud vzduchu, definovaný jako „bezvětří“, který se jemně a tiše infiltruje do místnosti. Wind-Free jednotka udržuje mírné proudění vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotné úpravy teploty nebo vypnutí jednotky. Je určená zejména pro ženy, kterým častěji, než mužům vadí foukající proud vzduchu z klimatizace.