Vyberte si značku a přečtěte si víc

Vyberte si značku a přečtěte si víc

Proč:

  • založení v roce 1969
  • vývoj komplexní škály elektrospotřebičů
  • celosvětová působnost
  • 5 let záruka na klimatizační jednotky
  • nejvyšší funkce již v základu
Katalog klimatizace Hisense

O značce:

Skupina Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů, které výrazně zasahují do mnoha oborů spotřební elektroniky – konkrétně domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení nebo řešení pro infrastrukturu a zdravotnictví. Je čtvrtým největším výrobcem televizorů na světě. Skupina zaměstnává více než 80 000 pracovníků téměř po celé planetě. Tato společnost působí prostřednictvím 54 zámořských obchodních společností, 16 výzkumných center a 16 výrobních závodů ve více než 130 zemích.

V roce 2018 se společnost Hisense International stala 100% strategickým vlastníkem světové skupiny Gorenje Group. Tato akvizice dále posílila pozici Hisense na evropských trzích a také přinesla řadu synergií ve vývoji a výrobě, provozní efektivitě a distribuci. V České republice je společnost Hisense zastoupena od roku 2015. Postavení si postupně buduje nejen v segmentu televizorů vybavených patentovanou technologii ULED a všemi typy tunerů, ale i chladniček, praček, klimatizací a tepelných čerpadel. Hisense je oficiálním partnerem největšího fotbalového svátku – Mistrovství světa ve fotbale, které se uskuteční v Kataru v letošním roce. Je také oficiálním partnerem prestižního prvoligového fotbalového klubu Paris Saint-Germain.

Poslat katalog na E-Mail
Poslat katalog na Facebook

Charakteristika klimatizací Hisense:

HiSmart Life APP. HiSmart Life je jednoduchá a intuitivní aplikace do vašeho smartphonu nebo tabletu s operačním systémem iOS nebo Android

Ovládání hlasem. HiSmart Life APP HiSmart Life je jednoduchá a
intuitivní aplikace do vašeho smartphonu nebo tabletu s operačním systémem iOS nebo Android. Nová aplikace HiSmart Life je  ompatibilní s Alexou a asistentem Google, díky hlasové interakci je možné zapínat, vypínat, regulovat teplotu nebo nastavit provozní režim (chlazení nebo topení). Hledejte HiSmart Life v Alexa Skills nebo v katalogu asistentů Google.

Ovládání hlasem. HiSmart Life APP HiSmart Life je jednoduchá a intuitivní aplikace do vašeho smartphonu nebo tabletu s operačním systémem iOS nebo Android. Nová aplikace HiSmart Life je ompatibilní s Alexou a asistentem Google, díky hlasové interakci je možné zapínat, vypínat, regulovat teplotu nebo nastavit provozní režim (chlazení nebo topení). Hledejte HiSmart Life v Alexa Skills nebo v katalogu asistentů Google.

Supertichý režim. Se speciálně navrženým vnitřkem klimatizace a pokrokovou elektronikou lze provozovat klimatizaci pouze při 16dB (A), to je hodnota kterou i v té nejtišší místnosti jen těžko možné zaslechnout. (iba pre model Silentium Pro)